Tarihçe

26 Kasım 1968' de Laleli' de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, Türkiye’ nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye'nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır. Kurumumuz Denizli'de 2015 sonuna kadar dershane olarak hizmet vermiş 2015 yılından itibaren Denizli Uğur Okulları olmuş ve Çamlık kampüsüne taşınmıştır .

 

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, , Uğur Kariyer Merkezi, Uğur Yayınları ve Uğur Okulları olarak devam etmektedir. Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

 

Uğur Okulları, Türkiye'nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile yaklaşık 50 yıldır üniversiteye ve ortaöğretim kurumlarına öğrenci hazırlığında ilklere imza atmaktadır.

 

Denizli'de Uğur Dershaneleri eğitim hizmetine 2003 yılında Mustafa Kemal ARSLAN'ın yaktığı ışıkla başlamış, bugün Uğur Anadolu Lisesi, Uğur Fen Lisesi ve Uğur Ortaokulu'ndan oluşan Denizli Uğur Okulları olarak Denizli'nin eğitim yaşamına katkısını büyük bir sorumlulukla,sonsuz bir mutlulukla sürdürmektedir.